Курс: 1Євро - 31,60грн.
     
 
 
Головна
/
COMPACTFLOOR Light

Презентуємо Вашій увазі чудову новинку: повністю готовий до монтажу модуль управління для підлогового опалення COMPACTFLOOR Light. Простий монтаж дозволить заощадити час на монтажні роботи та кошти. Компактний дизайн не потребує багато місця для встановлення. Процес виготовлення і зборки перебуває під безперервним контролем якості.

Модуль організації вузла змішування дозволяє підключити від 3 до 12 нагрівальних контурів теплої підлоги. Приєднання станції управління до подаючого та зворотного трубопроводів джерела тепла можливо з лівого боку, внутрішнє різьблення (IG) - 1 ". Приєднання до штуцерів розподільника здійснюється знизу, зовнішня різьба підключення (G) - 3/4". Матеріал: DZR латунь стійка до селективної цинкової корозії.

До складу модуля входять:

- штанговий розподільник з латуні, розподільник подаючого потоку з витратомірами, розподільник зворотного потоку з термостатичними клапанами, краном для спуску повітря, краном для зливу з штуцерами для приєднання шланга

- регулюючий клапан RL-5 c можливістю гідравлічного налаштування і зливу


- зонний клапан TS-90 і термостатична головка з накладним датчиком для регулювання параметрів гріючого теплоносія

Регулювання перепаду тиску за допомогою байпасної трубки.

Поставляється в трьох виконаннях:

COMPACTFLOOR Light , виконання без насосу

(3 F533 73 - 3 F533 82)COMPACTFLOOR Light , виконання з насосом з ручним регулюванням потужності 3-ступінчастим перемикачем частоти обертання

 (3 F533 23 - 3 F533 32)


COMPACTFLOOR Light , виконання з насосом з електронним керуванням без байпасної трубки 

(3 Е533 23-3 Е533 32)

Функціонування :
модуль управління призначений для пониження температури теплоносія і циркуляції теплоносія в контурах систем підлогового опалення при підключенні до високотемпературних систем. Регулювання параметрів гріючого теплоносія здійснюється зонним клапаном з встановленою термостатичною головкою з накладним датчиком. Шляхом змішування теплоносія із зниженою температурою зворотного потоку з контурів підлогового опалення через байпас з теплоносієм з високою температурою яка надходить від джерела тепла, підтримується температура теплоносія на заданому рівні в подаючому потоці циркуляційного кільця підлогового опалення. Функцію запобіжного клапана насоса виконує байпасна трубка.

Детальна інформація: тут

[error]
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: kyiv@herz.ua
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту