♥ Фінал конкурсу проектів "Мій ЗПТО будує енергоефективну Україну" - HERZ Україна
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa

Фінал конкурсу проектів “Мій ЗПТО будує енергоефективну Україну”

Напередодні дня захисника та захисниці України відбувся «Суперфінал» конкурсу проектів “Мій ЗПТО будує енергоефективну Україну”!

Захід проводила громадська організація «Школа енергоефективності» в рамках проекту «Популяризація професій та освіти у сфері енергоефективності» в рамках компоненту «Професійні кваліфікації у сфері енергоефективності» проекту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», який реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Подія викликала велику зацікавленість серед студентів і співробітників закладів професійно-технічної освіти (ЗПТО). Було подано 29 проектів за темами, пов’язаними з підготовкою фахівців у сфері енергоефективного будівництва. У результаті конкурсу були обрані кращі проекти в двох темах:

 • Зроби свій навчальний заклад енергоефективним!
 • Зроби свою професію популярною!

До журі конкурсу увійшла компанія «HERZ Україна». Фіналісти продемонстрували глибокі знання з покращення енергетичної ефективності будівель ЗПТО, яскраві та креативні проекти, які виконані на високому професійному рівні.

У номінації вибір «HERZ Україна» ми відзначили ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» і незабаром відправимо призи учасникам конкурсу проектів.

Вітаємо всіх переможців конкурсу проектів “Мій ЗПТО будує енергоефективну Україну”! та бажаємо успіхів у наступних проектах ГО «Школи енергоефективності».

Вступайте на навчання до Академії HERZ
Заповніть форму та чекайте на відповідь  Додати коментар

  Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

  Ви вказали некоректні логін або пароль

  Вибачте, для коментування необхідно увійти.
  Отримати консультацію