Курс: 1Євро - грн.
     
 
 
Головна
/
HERZ Cube

"Розумне будівництво" або автоматизація не оминає системи опалення

HERZ Україна розпочинає новий рік з гарних новин для користувачів енергоефективних інженерних систем HERZ.

Тепер завдяки модернізованій системі управління температурою в приміщеннях, на базі електронних термостатичних регуляторів з радіоуправлінням, контролювати клімат в оселі не тільки легко, але й можливо віддалено.


З 2017 року асортимент продукції HERZ поповниться комутаційним модулем Cube+, призначеним для передачі даних від усіх кімнатних радіокерованих термостатів в мережу Інтернет через роутер по каналу WLAN чи LAN. Кімнатні термостати в свою чергу збирають інформацію з радіокерованих термоголовок.

Таким чином, встановивши спеціальний додаток на ПК, ноутбук або смартфон, користувач зможе переглядати та налаштовувати індивідуальну температуру в кожному приміщенні, де встановлено радіокерований кімнатний термостат, підключений до модуля Cube+.

В єдиному інтерфейсі встановленої програми, буде зафіксовано поточну та задану температури у кожній кімнаті, режим роботи (комфортний, знижений чи антизамерзання) заданий для цього приміщення в даний час, повідомлено про факт відкритого вікна.

Ще одним доповненням до даної системи є перемикач Eco Switch+, призначений для зміни режиму роботи системи опалення у тих випадках, коли необхідні зміни температури приміщень поза запланованого часового режиму.

Перемикач Eco Switch+ являє собою настінний модуль, дуже схожий зі звичайним вимикачем освітлення, за допомогою якого можна переключити режим опалення із запланованого в кімнатних термостатах на економний (знижений), і навпаки.

Якщо для користувача не представляється можливим перепрограмувати роботу системи опалення у зв'язку з нестандартним режимом дня, то даний перемикач допоможе вирішити проблему економного та комфортного нагріву кімнат по фактичній присутності / відсутності користувача.

Перемикач Eco Switch+ використовується аналогічно вимикачу світла. У першому випадку ви виключаєте світло, йдучи з дому, а в другому - переводите систему опалення в економний режим, знижуючи температуру в приміщеннях.   

[error]
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту