Курс: 1Євро - грн.
     
 
 
Головна
/
Академія HERZ
HERZ Академія

HERZ Академія

Академія HERZ – це відповідь компанії HERZ на виклик європейського ринку HVAC на потребу в наданні комплексних сучасних рішень а також професійних know-how в галузі проектування та монтажу. Ці очікування від все більш свідомих і вимогливих клієнтів, призводить до дій, ціллю яких є підвищення рівня знань та вмінь осіб, задіяних в їх реалізацію. Ця потреба охоплює різні професійні групи – продавців, інсталяторів, інспекторів будівельного нагляду, технічний обслуговуючий персонал будинків, проектувальників а також кінцевих споживачів.

Академія HERZ це програма професійних технічних навчань в європейських представництвах концерну HERZ. Окрім загальних положень кожна з філій має необхідну автономію в підготовці програми навчань. Перелік пропонованих навчань враховує потреби, звичаї і очікування клієнтів в даній країні.

В рамках Академії компанія HERZ Україна організовує цикл регулярних безкоштовних навчань та практичних занять за правилом „non profit”, адресованих перш за все для студентів і випускників технічних ВУЗів (особливо для студентів останніх років навчання теплотехнічних спеціальностей) а також молодих проектувальників. Тематика навчань в Академії HERZ є доповненням теоретичного курсу навчальної програми ВУЗів а також її доповнення практичними заняттями, метою яких є закріплення отриманих знань а також пристосування їх до вимог ринку праці та майбутніх працедавців.  Після закінчення циклу навчань, учасники отримують сертифікати, що підтверджують здобуті знання ( з деталізацією тематики курсу) а також комплект технічних матеріалів, фахову літературу і ліцензовані інженерні розрахункові програми. Кількість осіб в групі складає від 15 до 20 осіб.

В рамках Академії HERZ також обговорюються елементи будівельного законодавства, враховуються теми і побажання учасників, а кількість зустрічей та тематика узгоджується спільно з усіма зацікавленими учасниками.

 
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту