Курс: 1Євро - грн.
     
 
 
Головна
/
Клуб проектувальника
Клуб проектувальника
Шановні партнери,

Компанія HERZ використовуючи свій успішний досвід роботи із проектними організаціями в інших країнах, запроваджує також і в Україні програму підтримки для спеціалістів з проектування систем опалення водо- та холодопостачання. Проект під назвою – «Клуб Проектувальника HERZ» продовжує свою роботу, та спрямований на розвиток партнерських відносин, науково-технічної співпраці, обмін досвідом та підвищення кваліфікацій. До нашого клубу запрошуємо усіх спеціалістів з проектування систем опалення водо- та холодопостачання, які використовують у своїх проектах високотехнологічне, енергозберігаюче обладнання компанії HERZ.

Ми також не залишимо без уваги найбільш активні проектні організації та інститути. Серед учасників клубу виберемо найкращу проектну організацію року.

Ставши учасником нашого клубу Ви маєте можливість:

    • приймати участь у наших семінарах та навчаннях, що проводяться в наших навчальних центрах в Австрії та Польщі;
    • приймати участь у виставках, форумах та майстер класах, а також клубних заходах на території України;
    • учасникам клубу ми також гарантуємо невідкладну технічну підтримку, консультації, допомогу у проектуванні від наших висококваліфікованих фахівців.

Засідання клубу буде регулярно проводитись у найцікавіших місцях нашої України.

Ви будете мати унікальну нагоду інтегруватись в середовище найкращих спеціалістів України, першими отримувати інформацію про новинки та технічні розробки у галузі енергозберігаючих технологій, ділитись своїми знаннями та досвідом, а також отримувати знання та досвід інших.

Приєднуйтесь до «Клубу Проектувальника HERZ», та будьте серед найкращих!

За більш детальною інформацією просимо звертатись до працівників ГЕРЦ Україна за телефоном 044-569 97 06 або пишіть на нашу електронну адресу: [email protected]

 
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту