Курс: 1Євро - грн.
     
 
 
Головна
/
Співпраця з навчальними закладами
Співпраця з навчальними
закладами


HERZ- учбовий центр

HERZ-лабораторія «Енергоефективні системи забезпечення мікроклімату будівель» в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

 


    18 квітня в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури відбулось урочисте введення в експлуатацію ГЕРЦ-лабораторії «Енергоефективні системи забезпечення мікроклімату будівель». 

Відкриття лабораторії стало важливою подією не тільки в регіональній системі вищої освіти, але також і в професійному середовищі, оскільки необхідність вдосконалення навчальної бази навчальних закладів відчувають багато будівельних компаній, які залучають на роботу випускників дніпропетровських ВНЗ.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь ректор академії, доктор технічних наук, професор Володимир Іванович Большаков і генеральний директор компанії HERZ Armaturen доктор Герхард Глінцерер, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків к.т.н., проф. Борис Миколайович Дикарьов, декан факультету технологій життєзабезпечення в будівництві кандидат технічних наук Віктор Олегович Петренко, завідувач кафедри опалення, вентиляції та якості повітряного середовища д.т.н., проф. Сергій Зіновійович Поліщук.

Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації представляла начальник відділу науки і вищої освіти Ірина Володимирівна Шумик.

 

У своєму короткому вітальному слові ректор академії В. І. Большаков подякував компанію HERZ Armaturen і генерального директора Г. Глінцерера за високотехнологічну спонсорську допомогу, вручив лист подяки і висловив упевненість у подальшому розвитку взаємовигідного співробітництва, поінформував про успіхи вчених академії, і високу віддачу прикладної академічної науки в непростих кризових умовах. У свою чергу доктор Г. Глінцерер подякував ректора та професорсько-викладацький склад академії за співпрацю і поділився досвідом взаємодії компанії з навчальними закладами в Австрійській республіці.

 

На важливість і своєчасність відкриття лабораторії акцентували увагу гостей також проректор Б. М. Дикарьов, завідувач кафедри С. З. Поліщук, начальник відділу науки і вищої освіти І. В. Шумик.

 

Під загальні оплески доктор В. І. Большаков і доктор Г. Глінцерер перерізали червону стрічку, ректор академії запустив циркуляційний насос і котел ... індикатори витрат показали поточні витрати теплоносія, стрілки термометрів «попливли» вгору.

Професорсько-викладацький склад і студенти академії ПДАБА, а також провідні фахівці проектних і монтажних організацій Дніпропетровська і Запоріжжя почали більш детальне знайомство з лабораторною установкою.

 


19 квітня ректор академії, доктор технічних наук, професор В.І. Большаков під час відкриття XXIII міжнародної науково-технічної конференції «СТАРОДУБОВСЬКІ ЧИТАННЯ» вручив доктору Г. Глінцереру почесний знак «За заслуги перед академією».

 

 
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту