Курс: 1Євро - грн.
     
 
 
Головна
/
HERZ Energietechnik
HERZ Energietechnik


HERZ Energietechnik – це компанія, що вже більше ніж 30 років працює у галузі опалення біомасою, спеціалізується на випуску теплових насосів та високотехнологічних та енергоефективних побутових і промислових водогрійних котлів, що використовують в якості палива відновлювальні джерела енергії, такі як деревні пелети, деревні тріски та дрова. При цьому при проектуванні та виготовленні нашої продукції основна увага приділяється економічним та сучасним технологіям, що не забруднюють навколишнє середовище та підвищують комфорт і зручність обслуговування.

23 квітня 2010 року в місті Пінкафельд (Австрія, федеральна земля Бургенланд) відбулося відкриття другого сучасного заводу HERZ по виробництву теплових насосів та водогрійних котлів. Виробництво це не тільки складальні цехи, основним елементом заводу є його лабораторія в якій постійно проходять випробування, вдосконалення, досліди і робота над новими проектами.

Подивитись на сучасне виробництво, навчитись новому та вдосконалити свої знання, як в теорії та і в практиці, щомісяця приїжджають групи клієнтів та монтажників, з різних країн Європи та світу.
Завод у Пінкафельді - один з небагатьох масштабних проектів, реалізованих в Європі в період світової фінансової кризи, що, безсумнівно, свідчить про актуальність використання енергії біомаси в системах теплопостачання, як в наш час так і в майбутньому.

 
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту