Курс: 1Євро - грн.
     
 
 
Головна
/
HERZ історія
HERZ історія

HERZ Armaturen з 1896 року по сьогоднішній день:

В 1896 р. у Відні засновано фірму Gebauer & Lehrner KG, виробника сантехнічної, опалювальної арматури, а також арматури для пивної та винної промисловостей, який був найпотужнішим на ті часи виробником  на всій території Австро - Угорської Імперії, якого в 1973 році перейменовано в Акціонерне Товариство HERZ Armaturen AG, а в 1996 році – в фірму HERZ Armaturen GmbH.

Сьогодні HERZ здійснює свою міжнародну діяльність в більш ніж 70-ти країнах по всьому світу з центрального офісу у Відні. Сьогодні HERZ - це один з найпотужніших європейських виробників арматури для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, метою якого є досягнення повноправного лідерства в даній сфері.

1896 р.

Історія створення фірми унікальна. Ще в 1896 р. на вулиці Герцгассе два молодих підприємці Ф. Гебауер і В. Лернер, заснували фірму Gebauer & Lehrner.

Штат фірми налічував спочаткувсього лиш 12 працівників. Програма виробництва цих років, що видно з каталогу 1908 року, містила тисячі найменувань продуктів різноманітних напрямків опалювальної і сантехнічної арматури. В зв`язку з тим, що в ті часи ще не існувало ні технічних креслень, ні виробничих планів, всі моделі спочатку вирізалися з дерева вручну, а лиш після цього відливалися на виробництві.

Вже до І-ї світової війни фірма Gebauer & Lehrner KG налічувала 300 працівників, які виготовляли арматуру високої якості для газу, води, опалення, ванних кімнат, а також спеціальну продукцію для відомих австрійських пивоварень і винних підприємств.

1914 р.
В роки першої світової війни 1914 року, в зв`язку з воєнною ситуацією і особливим політичним та економічним станом у світі, персонал зменшився до 120 працівників, але фірма продовжувала свою діяльність та виготовлення продукції.
1940 -
1945 р.
В часи другої світової війни діяльність Gebauer & Lehrner була обмежена в основному замовленнями військового виробництва.
1950 р.
В 1950 р. почалася ера реконструкції та впровадження нових ідей в виробництві та загальній структурі фірми. Саме тоді був виданий перший каталог з описом продукції і фотографіями до неї. В кінці п`ятдесятих років фірма розвивалася в напрямку опалювального обладнання в зв`язку з актуальним на той час попитом в країні. Також саме в цей період розпочався перший справжній досвід Gebauer & Lehrner на міжнародному ринку.
1960 р.
В 60-х роках продукція фірми випускається з логотипом Herz (серце) і має великий успіх за кордоном. Тільки в 1964 р. на експорт було продано 800.000 регулювальних вентилів для опалення.


1970 р.
Вже в 70-х роках було продано 1,8 мільйонів вентилів по всій Європі. Фірма мала великий успіх і завоювала своєю продукцією зразкову репутацію. Зростаюче споживання енергії та зростаюча потреба в комфорті пришвидшили розробку термостатичного клапана. Перший термостатичний клапан HERZ був виготовлений вже в 1972 р. В 1973 р. фірма Gebauer & Lehrner стала офіційно називатися HERZ Armaturen.
1980 р.
В 1986 р. фірма HERZ Armaturen переїжджає на вулицю Ріхарда Штрауса. Розпочинається новий період в діяльності фірми - розширюється виробництво та розробляються нові проекти.

з 1990 р.

по сьогоднішній день
В 1996 р. фірма HERZ Armaturen стає товариством з обмеженою відповідальністю. HERZ не стоїть на місці і розширює палітру своєї продукції, забезпечує виробництво технічним обладнанням. В 1999 був придбаний завод ІРА, який виготовляє пресфітинги і компресійні різьбові фітинги. В 2005 році склад фірми поповнили ще 2 підприємства: завод Kоvіnа, що виготовляє кульові крани, фільтри та арматуру групи безпеки та завод UNITAS, що виготовляє сантехнічну арматуру з логотипом HERZ. Разом з партнерами HERZ створюються спеціальні програми по енергозбереженню із застосуванням регулюючої арматури, а серія DE LUXE є відповіддю на світову тенденцію щодо удосконалення зовнішнього вигляду продукції для систем опалення. Розширилася і виробнича програма HERZ. Окрім продукції для систем опалення, з`являється арматура для систем питного водопостачання і холодопостачання.
 
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту