Курс: 1Євро - грн.
     
 
 
Головна
/
HERZ у світі
HERZ у світі

www.herz.eu

Сьогодні HERZ Armaturen власник чотирьох підприємств на території Австрії, а також ще декількох підприємств в Європі. В Європі фірму HERZ представляють безліч дочірних підприємств в Україні, Великобританії, Німеччині, Чехії, Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії, Болгарії, Грузії, Росії та країнах Балтії, а також багато партнерів та представництв.

В 2005 р. HERZ купив контрольний пакет акцій заводу S.U. Арматура в Клаусенбурзі. Таким чином, група компаній HERZ поповнилася підприємством, яке спеціалізується на виробництві продукції з сірого і ковкого чавуна, а також виробів з латуні і бронзи. Підприємство контролюється австрійськими представництвами і сертифіковано по нормативам ISO 9001. Високий рівень якості, який відповідає найвищим стандартам якості HERZ, таким як гарантована, довготривала та надійна експлуатація продукції, підтверджена цілим рядом міжнародних сертифікатів.

Щорічно продукція з маркою HERZ  виготовляється у значних кількостях і монтується у численних будівлях у всьому світі. Встановлена одного разу, арматура HERZ працює протягом довгих років, не потребуючи сервісного обслуговування. У житлових та офісних приміщеннях, у школах і дитячих садочках, у замках і палацах, де б не була встановлена арматура HERZ, вона всюди забезпечить Вас бажаним теплом і комфортом – з цією метою співробітники компанії працюють з моменту її заснування в 1896 році.

Щоб понад 100 років виготовляти та реалізовувати продукцію на світовому ринку, необхідні відповідні “ноу-хау” та досвід - це є основою і для монтажу арматури HERZ у багатьох відомих будівлях міжнародного значення. Серед них уславлені культурні надбання, видатна архітектура, державні установи, об’єкти культури та науки, адміністративні будівлі концернів та банків, лікарні чи аеропорти – застосування нашої продукції в кожній з цих будівель є особливою оцінкою для HERZ. На нашому сайті ви маєте можливість ознайомитися з ассортиментом наших виробів, який допоможе Вам скласти уявлення про те, якою різноманітністю продукції володіє фірма HERZ Armaturen.

Якість, дизайн, доступні ціни, технічні рішення, а також обслуговування наших покупців та партнерів, все це є вирішальними факторами при виборі арматури HERZ. Кожен із співробітників фірми HERZ добре розуміє, що і надалі таких результатів можна досягти лише за умови постійного вдосконалення марки HERZ та якісного обслуговування наших партнерів та клієнтів. Однак нашою метою не є збільшувати список відомих будівель, в яких використовують арматуру HERZ, найбільше ми прагнемо ще тісніше співпрацювати з Вами, нашими партнерами: гуртовими, монтажними, проектними, громадськими організаціями, приватними інвесторами – не як невідомий концерн, а як підприємство, співробітники якого завжди з Вами.

 
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту