Курс: 1Євро - грн.
     
 
Головна
/
Новини

Новини компанії
10 Грудня 2013

 
26 листопада в Київському Національному Університеті Будівництва та Архітектури відбулося нагородження переможців конкурсу курсових проектів 2013 « Опалення житлового будинку » заснованого компанією HERZ Armaturen . 

15 Листопада 2013

Шановні партнери, проектувальники і покупці!
Доводимо до вашого відома, про зміни в модельному ряді балансувальних клапанів STROEMAX-GF

 

15 Листопада 2013

Шановні партнери, проектувальники і покупці!
Доводимо до вашого відома, про зміни в модельному ряді балансувальних клапанів STROEMAX-GM

 

25 Жовтня 2013

 Шановні партнери, в даний час в бази даних модуля MagiCAD «Трубопроводи» додано обладнання HERZ Armaturen. База даних включає моделі клапанів термостатичних, клапанів зворотньої підводки радіатора, клапани балансувальні ручні, клапани балансувальні автоматичні, регулююча арматура, крани кульові, фільтри, клапани зворотні, вентилі запірні, заслінки дискові поворотні і.т.п.

24 Жовтня 2013

За останні роки попит на системи підлогового опалення помітно зріс, як і позитивні відгуки споживачів. Підвищені вимоги до комфорту і зручності у сучасних системах опалення вимагають таких пристроїв і систем, які поєднують в собі функціональність, дизайн і зручність в монтажі, за невисоких витрат на обладнання. Компанія HERZ Armaturen виробляє повний комплекс обладнання для сучасних систем підлогового опалення.

15 Жовтня 2013

Використовуючи досвід застосування широкої гами балансувальних клапанів HERZ серії Stroemax у всьому світі, компанія HERZ Armaturen (Австрія) вивела на ринок систем тепло-, холодопостачання налагоджувальний балансувальний клапан Stroemax 4017 М. При його створенні враховані різноманітні побажання споживачів та дотримані технічні вимоги, в тому числі BS 7350

21 Серпня 2013

Компанія HERZ Armaturen кожного року виводить на ринок нову продукцію для систем підлогового опалення, яка характеризується високою європейською якістю, а також продовжує виробляти продукцію для систем опалення та охолодження поверхнею для ринку країн Європи протягом багатьох років

13 Липня 2013

12 липня 2013р. компанія ГЕРЦ Україна провела зустріч новоствореного «Клубу Професійних Інсталяторів HERZ» у Львові. В рамках зустрічі представлено два нові проекти компанії ГЕРЦ в Україні. Перший з них - новий інформаційний портал www.herz.ua, а другий проект – програма для інсталяторів систем опалення HERZ- «Клуб Професійного Інсталятора HERZ»,  який після 11 років успішної роботи в країнах Західної та Східної Європи розпочинає свої перші кроки в Україні. 

12 Липня 2013

11 липня 2013р. компанія ГЕРЦ Україна провела зустріч Клубу Проектувальників HERZ у Львові. Захід присвячено презентації нової продукції ГЕРЦ, основну увагу було зосереджено на системах підлогового опалення, з використанням нової трубної системи PE-Xс. Компанія також презентувала новий інформаційний портал для проектувальників, розглянуто основні принципи проектування паливних та котелень із застосуванням котельного обладнання HERZ, що працює на відновлювальних джерелах енергії.

09 Липня 2013

20 червня в Одеській державній академії будівництва та архітектури, 27 червня в Харківському національному університеті будівництва та архітектури і 1 липня в Національній академії природоохоронного і курортного будівництва (АР Крим, м. Сімферополь) відбулося нагородження переможців конкурсу дипломних проектів, заснованого компанією HERZ Armaturen Ges.m.b.H.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
 
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту