Курс: 1Євро - грн.
     
 
Головна
/
Новини

Новини компанії
05 Червня 2018

У неділю, 03 червня в Києві вже 26-й раз відбувся "Пробіг під каштанами", під час якого щороку збираються кошти на доброчинну мету. 

10 Квітня 2018

Майстер-клас к.т.н. В.В.Покотілова

«Регулювальні клапани автоматизованих систем тепло- та холодопостачання»

ГЕРЦ Україна запрошує Вас прийняти  участь  у майстер-класах к.т.н. В.В. Покотілова присвячених сучасним аспектам регулювання в автоматизованих системах тепло- і холодопостачання та другому виданню книги, доповненому та перепрацьованому.

21 Березня 2018

26 лютого  та 5 березня для студентів Київського національного університету будівництва та архітектури відповідно до плану, узгодженого з завідувачем кафедри «Теплогазопостачання та вентиляція» Довгалюком Володимиром Борисовичем, фахівцями "ГЕРЦ Україна" було проведено лекції на теми: «Регулювальні клапани систем холодопостачання повітряохолоджувачів припливних установок та кондиціонерів, фенкойлів. Застосування та приклади підбору» та  «Панельно-променеві системи опалення та охолодження».

23 Лютого 2018

Цього тижня завершилась серія семінарів в рамках Клубу професійного інсталятора HERZ у Західному регіоні.

Результатом проведених заходів у містах Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів близько 200 інсталяторів систем тепло-/холодо- та водопостачання пройшли спеціалізоване навчання, успішно склали тестування та отримали запрошення до клубу.

01 Лютого 2018

Ми раді повідомити Вам про завершення чергового 5-ти денного курсу в "Академія HERZ", мета якого поглиблене вивчення програми гідравлічного розрахунку HERZ CO, а також особливостей застосування термостатичних та балансувальних клапанів в системах опалення, тепло- та холодопостачання.

03 Січня 2018

Клуб професійного інсталятора HERZ – програма лояльності для інсталяторів, основною метою якої є створення елітної мережі професійних інсталяторів, кваліфікація яких відповідає високим вимогам і очікуванням кінцевих споживачів щодо якісного монтажу сучасних інженерних систем HERZ.

14 Листопада 2017

Компанія HERZ Україна розпочала співпрацю з GIZ та містами-партнерами проекту "Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях" 

07 Листопада 2017

24 жовтня на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне  училище будівельних технологій» проведено нараду  керівників професійно-технічних навчальних закладів області під головуванням  начальника управління освіти і науки  обласної державної адміністрації В.В. Данилевського.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
 
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту