Курс: 1Євро - грн.
     
 
Головна
/
Новини

Новини компанії
08 Лютого 2017

Компанія ГЕРЦ Україна в цьому році відзначає 20-річчя успішної роботи на  українському ринку. За цей час нам вдалося не тільки імплементувати глобальний досвід групи HERZ, одного зі світових лідерів ринку HVAC протягом останніх 120 років, але і забезпечити впевнену позицію на локальному ринку продукції для енергоефективних систем HVAC. Наш подальший розвиток націлений на впровадження передових технологій, прогресивний і комплексний підхід до вирішення завдань внутрішніх інженерних систем. Все це неможливо без кадрового потенціалу, а тому ми щиро зацікавлені в молодих фахівцях.

21 Грудня 2016

Просимо взяти до уваги зміни в робочому графіку ДП ГЕРЦ Україна під час новорічних свят.

01 Грудня 2016

Знайомство з Вищою професійною школою землі Бургенланд.

17 Листопада 2016

Якісна та високотехнологічна котельна техніка HERZ стає ще більш доступною!

04 Листопада 2016

 Найбільший котел в лінійці модельного ряду водогрійних котлів HERZ Energietechnik потужністю 1500 кВт був успішно запущений в експлуатацію, в кінці жовтня цього року, в місті Кропивницький на підприємстві ПАО "НПП "Радій".

22 Вересня 2016

Шановні пані та панове! 

Ми раді запросити Вас відвідати стенд компанії HERZ на міжнародній виставці WOODENERGY

09 Вересня 2016

Для впровадження інноваційного енергозберігаючого обладнання необхідно високий рівень знань та досвіду. Компанія HERZ пропонує для фахівців в HVAC сфері навчальні технічні семінари.

 

15 Липня 2016

Генератори гарячого повітря / газу (сушильні системи) від компанії BINDER

  Для підготовки сільськогосподарської продукції, наприклад кукурудзи, насіння гарбуза, зерна тощо, до складування, необхідно попередньо її висушити. Для цього, як правило, використовується енергія рідиннопаливних або газових топкових установок. BINDER пропонує екологічну альтернативу у вигляді працюючих на біомасі генераторів гарячого повітря / газу.

Можливість використання широкого спектру палива

• Величезна перевага котельних установок на біомасі полягає в тому, що існує можливість використання різноманітних біогенних видів палива. Наприклад один гектар посівної площі кукурудзи дає від 8,5% до 12% качанів кукурудзи (Джерело: BLT Wieselburg), що становить близько 14 м³ стовбурів кукурудзяних качанів. Кількість енергії, що міститься в них, в кілька разів перевищує енергію, необхідну для сушіння зерен.

• Іншими словами: на полі одночасно з кінцевим продуктом зростає і паливо. У поєднанні з камерою згоряння від BINDER та відповідною технологією спалювання відбувається скорочення витрат на паливо до мінімуму.

  Мінімальні втрати при випромінюванні за рахунок камери згоряння з водяним охолодженням і регістром підігріву повітря

 Дані установки не підпадають під дії норм, що стосуються устаткування, яке працює під тиском для виробництва гарячої води.

• не потрібно та немає необхідності в будь-яких складних і дорогих періодичних перевірках, таких як в водогрійних котлах високого тиску.

• немає необхідності в дорогих трубопроводах, стійких до високих температур та високих тисків, а також немає необхідності в арматурі та циркуляційних насосах.

Завантажити проспект "Генератори горячого повітря від компанії Binder" у форматі PDF 

Компанія HERZ  - Ваш європейський партнер в сфері інженерних систем

14 Липня 2016

У Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" 07.07.2016 відбувся "круглий стіл" на тему: "Доступне житло може бути енергоефективним".

07 Липня 2016

30 червня в Національному університеті водного господарства та природокористування м. Рівне відбулося нагородження студентів, які приймали участь у HERZ - конкурсі дипломних та магістерських робіт.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
 
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту