Курс: 1Євро - грн.
     
 
Головна
/
Новини / Семінар для Черкаського професійного коледжу
Новини компанії

Семінар для Черкаського професійного коледжу
29 Грудня 2018

Продовжуючи добрі традиції співпраці компанії ДП «Герц Україна» з Черкаським професійним коледжем 21 грудня 2018 року відбувся навчальний семінар для слухачів 2-го курсу напрямку «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», під час якого інженер компанії «HERZ» Костянтин Дементьєв презентував комплексні рішення компанії у сфері енергоефективних технологій. 

В умовах сучасних реалій проблема підвищення якості кваліфікації учнів є особливо актуальною. Вона зумовлена потребою зростання рівня професійної культури технічних працівників як високоосвічених, компетентних особистостей, спроможних до роботи в умовах конкуренції та підприємництва.

Впровадження у навчальний процес системи взаємодії навчальних закладів з виробниками обладнання сприяє популяризації професії технічних працівників, поширенню успішного досвіду європейських компаній та підвищенню професійної компетентності спеціалістів з майбутнім трансформування її в практичну діяльність.  

На семінарі були презентовані наступні теми:

  • Системи радіаторного опалення (робота та принцип дії термостатичних клапанів, регулятори прямої дії, функція попереднього налаштування, енергоефективність термостатичного регулювання).,
  • Балансування систем опалення (будова та класифікація систем опалення; класичні однотрубні та сучасні двотрубні системи- недоліки та переваги; гідравлічні характеристики систем: поняття циркуляційного напору та коефіцієнтів місцевого опору; вплив гідравлічного опору регулюючої арматури на гідравлічний режим системи опалення).,
  • Трубопровідна арматура для статичного та динамічного балансування систем опалення (ручні балансувальні клапани та автоматичні регулятори перепаду тиску, регулятори температури та витрати). Проведення пусконалагоджувальних робіт за допомогою вимірювальних пристроїв.,
  • Технологія монтажу трубопровідного обладнання.,
  • Засоби автоматизації та контролю (електронні регулятори, програмне регулювання температури в приміщеннях).

Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні запропонованих тем, відбулася жвава дискусія .

Також на заході автором Костянтином Дементьєвим було презентовано друге видання інформаційно-методичного збірника «Довідник монтажника HERZ».

У цій пам’ятці представлені основні технологічні карти монтажу трубопровідного обладнання, приведені основні типи технологічних операцій та допоміжний інструмент, розглянуті важливі особливості монтажного виробництва що зумовлюють організаційну і технологічну складність виконання робіт.

Ми маємо надію на те, що отриманні знання дозволять добре орієнтуватися учням в інформаційному середовищі та використовувати одержані знання на практиці.

Компанія Герц щиро вдячна всім учасникам за активну участь у семінарі та яскраву зацікавленість до висвітлених питань. Враховуючи проявлений інтерес, компанія має наміри проводити подібні заходи і надалі.

19 Січня 2021
15 Січня 2021
09 Грудня 2020
27 Квітня 2020
19 Березня 2020
25 Лютого 2020
31 Січня 2020
25 Вересня 2019
03 Липня 2019
22 Травня 2019
22 Травня 2019
21 Травня 2019
03 Травня 2019
26 Квітня 2019
25 Квітня 2019
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту