Курс: 1Євро - грн.
     
 
Головна
/
Новини / Семінар: Як знизити суми оплати за комунальні послуги
Новини компанії

Семінар: Як знизити суми оплати за комунальні послуги
17 Березня 2017

Постійне зростання вартості енергоносіїв – сучасна реальність. Суми за комунальні послуги для мешканців багатоквартирних будинків, за опалення, гаряче водопостачання також невпинно зростають. У поточній ситуації знизити оплату за опалення цілком можливо, якщо вжити заходів щодо зниження енергоспоживання будівлі, тобто провести термомодернізацію.

Саме це питання стало ключовою темою семінару, що був проведений для представників ОСББ у нашому київському офісі спільно з консультантами IFC. 

IFC - одна з п'яти інституцій Груп Світового банку, мета якої сприяння економічному зростанню країн, що розвиваються, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі.

На семінарі спеціалісти ГЕРЦ Україна розповіли про досвід реалізації проектів з термомодернізації, які успішно були впроваджені в європейських країнах, наприклад у словацькому місті Комарно.

Результати не можуть не надихати адже протягом 19 місяців вдалося досягти економії у 27 %.

Сумарна економія в результаті проведення термомодернізації склала 31 122 000 КВт енергії.

Дані приведені нижче на графіках.

 

 

Оскільки підвищуючи опір зовнішніх огороджуючи конструкцій ми в першу чергу досягнемо збільшення температури внутрішнього повітря.

Відповідно в тих будинках де система опалення працює справно, але не здатна до регулювання (системи опалення з елеваторними вузлами) регулювання температури в кімнатах буде відбуватися через «відкриті вікна», що в свою чергу призведе не тільки до зниження рівня комфорту а й до витрат більших, ніж ті що були до утеплення. Такі вимірювання вже проводилися неодноразово, в тому числі і дослідницькими інститутами.

Регулювання тепла в будинку мусить бути погодо залежним, тобто температура води в системі опалення повинна бути пропорційна до температури навколишнього середовища. Можливе також і програмне регулювання (наприклад зниження температури у нічний час).

Проводити термомодернізацію необхідно за чітким планом, опираючись на досвід розвинутих країн які вже пройшли шлях до енергоефективності.

Модернізація системи опалення в свою чергу складається з наступних етапів:

Модернізація теплового пункту - дозволить знижувати або підвищувати температуру теплоносія в системі опалення всього будинку в залежності від погодних умов.

Балансування системи опалення - дозволить вирішити проблему нерівномірного розподілу тепла по стояках (у будинку квартири, які знаходяться ближче до джерела тепла, перегріваються, а ті, які знаходяться далі, - недогріваються).

Установка радіаторних терморегуляторів - дозволить в кожній квартирі і кожній кімнаті створити свій мікроклімат.

Виконання всіх цих заходів дозволяє знизити витрати на опалення до 60%.

Безумовно важливим для слухачів було питання фінансової доцільності проведення заходів з термомодернізації.

Консультанти IFC розповіли у своїй презентації про джерела  фінансування енергоефективних проектів, про банківські програми і про програми підтримки з боку держави.

Прорахунок терміну окупності проекту виявився дуже цікавим та корисним. На сьогодні на фінансовому ринку є багато пропозицій, але розібратися хто пропонує найбільш лояльні умови кредитування дуже складно без кваліфікованої допомоги.

По завершенню заходу учасники семінару змогли отримати відповіді на запитання та індивідуальні консультації від фахівців організації IFC і ​​компанії ГЕРЦ Україна.

27 Квітня 2020
19 Березня 2020
12 Березня 2020
25 Лютого 2020
31 Січня 2020
25 Вересня 2019
03 Липня 2019
22 Травня 2019
22 Травня 2019
21 Травня 2019
03 Травня 2019
26 Квітня 2019
25 Квітня 2019
29 Грудня 2018
20 Грудня 2018
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту