Курс: 1Євро - грн.
     
 
 
Індивідуальні теплові пункти
Індивідуальні теплові пункти

Індивідуальні теплові пункти (ІТП): теплові пункти для приєднання до зовнішніх і внутрішніх мереж централізованого теплопостачання наступних систем теплоспоживання:

  • опалення
  • вентиляції
  • гарячого водопостачання
  • підігріву басейнів
  • технологічних установок

Призначення:
режим відпуску тепла для окремих споживачів різний. Якщо витрата тепла і температура теплоносія на опалення в основному залежить від параметрів зовнішнього повітря і теплопонадходжень в приміщення, то споживання тепла на гаряче водопостачання визначається витратою води, який змінюється протягом доби по днях тижня. Надійне і економічне теплопостачання споживачів досягається шляхом управління роботою індивідуального теплового пункту.

Мета керування - це забезпечення споживачів необхідною витратою теплоносія з заданої температурою, тобто забезпечення необхідного гідравлічного і теплового режиму системи.

Підбір обладнання для блокових індивідуальних теплових пунктів (БІТП) це важливий етап проектування, від якого залежить правильне функціонування теплового пункту та техніко-економічні показники.

 

Для замовлення блочного індивідуального теплового пункту HERZ або розрахунку вартості заповніть опитувальний лист.

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ ТЕПЛОВОГО ПУНКТУ

 

Заповнену форму необхідно надіслати поштою: vira.vasylenko(at)herz.ua 

З усіх питань, пов'язаних з ІТП ви можете зв'язатися з нашим менеджером з розвитку енергоефективних проектів:

Віра Василенко
тел.: (044) 290-46-80*108, (095) 292-00-79
e-mail: vira.vasylenko(at)herz.ua 

 

Блоковий індивідуальний тепловий пункт (БІТП) HERZ поставляється в повній заводській готовності у вигляді готових блоків. Устаткування монтується компактно, як правило, на одній рамі. Обладнується автоматизованим щитом керування з вільно програмованим мікропроцесорним контролером і може бути підключений до системи SCADA.

Компактність конструкції дозволяє легко розміщувати дані теплові пункти на невеликих і вузьких майданчиках. Застосування блокових теплових пунктів HERZ дозволяє регулювати витрату тепла на опалення, знизити капітальні та експлуатаційні витрати, забезпечує максимальну надійність системи, прискорює проектування і покращує якість монтажу та обслуговування.

Схема ІТП або БІТП залежить від приєднаного теплового навантаження (наприклад тільки опалення, опалення з вентиляцією або опалення, вентиляція та гаряче водопостачання).

Підключення споживачів тепла до джерела може бути незалежне (через теплообмінник) і залежне (без теплообмінника).

Теплове обладнання в ІТП або БІТП може проектуватися в різноманітному поєднанні. Перелік обладнання, яке встановлено в тепловому пункті, залежить від ряду факторів, які описані в опитувальному аркуші. Саме тому для точної комплектації теплопункту необхідно заповнити та надіслати опитувальний лист і прикласти до нього принципову схему ІТП (при наявності).

Виробництво:

У 2014 році в концерн HERZ увійшла фірма FENIKS BB, що знаходиться в м. Ніш / Сербія і спеціалізується на теплових пунктах, станціях підтримки тиску, комбі-клапанах, 2- і 3-ходових клапанах, контролерах, датчиках і приводах, програмному забезпеченні для систем диспетчеризації будівлі, а також на роботах по введенню в експлуатацію та обслуговування обладнання. Основане в 1990 році підприємство FENIKS BB, завдяки високій якості продукції отримало визнання на південно- східному ринку Європи і на сьогоднішній день є прекрасним доповненням до всієї групи підприємств HERZ.
Технічні консультації: 
 info.herzua
Оформлення замовлень: 
 sales.herzua
 
 
 
© 2013 HERZ Україна  
Київ, 02002, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, 4 поверх
Тел.: (044) 569-57-07, 569-57-08
e-mail: [email protected]
Інформація для Відвідувачів/Користувачів сайту