Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
background

Клуб інсталяторів HERZ

Професійні навчання

Клуб інсталяторів - мережа професійних інсталяторів, кваліфікація яких відповідає високим вимогам і очікуванням кінцевих споживачів до якісного монтажу сучасних інженерних систем HERZ.Учасники клубу отримують більше можливостей! Приєднуйтесь та приймайте участь у регулярних акціях та спеціальних пропозиціях, що діють лише для інсталяторів HERZ.
Наші інсталятори отримують європейську базу знать та практичних навичок, приймають участь у регулярних навчаннях та майстер-класах, беруть участь у поїздках на виробництва HERZ.

Сервісний інсталятор HERZ 

Серед учасників клубу обираються інсталятори, що набувають статус сервісного парнера HERZ, яких  ми рекомендуємо кінцевим споживачам та підрядникам як кваліфікованих та професійних виконавців систем опалення, водо - та холодопостачання із застосуванням продукції HERZ. 

Технічна та проектна підтримка

В рамках партнерської програми HERZ Оптимізатор ми пропонуємо безкоштовну комплексну технічну підтримкую для проектувальників систем HVAC. Наша допомога полягає на перевірці та оптимізації проектів систем водопостачання, опалення, в т.ч. поверхневого опалення, холодопостачання.

Працюємо разом

В липні 1997 року, у Львові було засновано компанію ГЕРЦ Арматура, що стала українською філією австрійського концерну HERZ Armaturen Ges.m.b.H. А вже у 1999 році у Києві створено дочірнє підприємство із назвою ГЕРЦ Україна. З моменту свого приходу в Україну, компанія HERZ впровадила на український ринок широкий асортимент сучасної, високоякісної продукції для систем опалення, водо - та холодопостачання, яка забезпечує раціональне та ощадне використання теплової енергії.

Працюємо разом

На сьогодні в HERZ Україна працює 40 висококваліфікованих працівників, що відповідають за продаж продукції ГЕРЦ у всіх регіонах України. Легкий, та швидкий доступ до продукції ГЕРЦ, клієнти компанії мають завдяки загальноукраїнській мережі 200 авторизованих дистриб`юторів, які працюють у кожному обласному та більшості районних центрів України.

Станьте членом нашого клубу інсталяторів

Отримайте більш детальну інформацію, заповнивши контактну форму    Отримати консультацію